fbpx
Viano
Domowe odstraszacze kun, gryzoni

Domowe odstraszacze gryzoni

Domowe odstraszacze gryzoni to urządzenia, które wykorzystują działanie systemu ultradźwiękowego, mającego na celu w sposób bezpieczny i bezinwazyjny, pozbyć się niepożądanych gości. Szczury, kuny, myszy czy łasice to uciążliwy problem dla każdego gospodarstwa domowego, który jednak warto skutecznie rozwiązać.
Firma Viano zajmuje się produkcją oraz sprzedażą odstraszaczy domowych, które efektywnie zabezpieczają przed gryzoniami samochody, domy, garaże, ogrody, hale magazynowe czy magazyny. Produkty, które oferujemy to wysokiej jakości elektroniczne, domowe odstraszacze gryzoni, które cechują się niezawodną skutecznością. Zasilane są napięciem 230V lub wyposażone są w układ solarny. Ich zastosowanie daje natychmiastowe efekty.

Domowe odstraszacze gryzoni są bezpieczne dla środowiska, ludzi i zwierząt domowych. Zamontowanie urządzeń w domu, ogrodzie czy garażu daje pewność, że nie będziemy narażeni na szkody materialne, wynikłe z ich obecności. Te zaawansowane technologicznie przyrządy, wyposażone w moduły o zmiennej częstotliwości, pozwalają na szeroki zakres działania i bardzo wysoką skuteczność. Domowe odstraszacze gryzoni posiadają znakomite parametry techniczne. Układ tranzystorowy zapewnia wytrzymałość i odporność na uszkodzenia.
Dzięki zmiennym ultradźwiękom wytwarzane jest nieprzyjazne środowisko dla kun, łasic, myszy i szczurów przez co opuszczają swoje siedliska lub inne miejsce przebywania. Oferujemy również urządzenia z wbudowanym radarem, który pozwala na szybkie zlokalizowanie szkodników. Wszystkie proponowane produkty cechuje wysoka jakość wykonania i niezawodne działanie.

Masz pytania?
Zadzwoń: 731 731 801