Viano
Odstraszacze ptaków

Skuteczne odstraszanie ptaków

Czy skuteczne odstraszanie ptaków jest możliwe? Oczywiście. Z nami, z całą pewnością. Zapraszamy do zapoznania się ze specyfikacjami naszych produktów przedstawionych powyżej. Istniejemy na rynku od 2009 roku. Specjalizujemy się w produkcji i sprzedaży odstraszaczy (w naszej ofercie znajdą Państwo odstraszacz samochodowy, gryzoni – szczurów, myszy, kun, czy odstraszacz ptactwa). Wszystkie cechuje najwyższa jakość wykonania, a ich skuteczność potwierdzają liczne opinie zadowolonych Klientów.

Odstraszacz ptactwa – który wybrać?

Sporo zależy od tego, jakie mają Państwo możliwości podłączenia. Oferujemy zarówno odstraszacz ptactwa, który do działania wymaga zasilania z sieci (230V), jak i solarny, który dzięki dużej baterii słonecznej i akumulatorowi praktycznie nie potrzebuje typowego gniazdka elektrycznego. Oba urządzenia mogą swoim działaniem objąć teren o powierzchni aż 4000 m2, emitować dźwięk pod kątem 310 stopni i pracować w zakresie temperatur -30 +70 stopni Celsjusza. Zalecamy zwrócić szczególną uwagę na specyfikację, gdyż pokaże Państwu wyższość naszych urządzeń nad innymi, często importowanymi przez konkurencję.

Skuteczne odstraszanie ptaków. Tak, ale jakich?

Wszystkich tych, które uznajemy za szkodniki i które mogą przyczynić się do mniejszych zbiorów w sadach czy ogrodach. Najczęściej w naszym kraju spotykamy się ze szpakami, wronami, gołębiami, kosami i wróblami. Nasze urządzenia po wykryciu szkodnika emitują dźwięki ptaków łownych (potencjometr w urządzeniu pozwala dobrać odpowiednią głośność do chronionego obszaru). Co niezwykle istotne, zarówno odstraszacz ptactwa solarny, jak i elektryczny, posiada układ zmierzchowy, który po zachodzie słońca nie wzbudza emisji dźwięków.

Większe obszary a skuteczne odstraszanie ptaków

Najczęściej zadawane przez Państwa pytanie brzmi: „Do ochrony ogrodów wystarczy detekcja ruchu. A co z większymi obszarami?”. Tak, mamy przecież w Polsce i plantacje, i winnice, i ogromne sady owocowe. Jak poradzić sobie ze szkodnikami na dużych terenach? Rozwiązaniem jest czasowa emisja dźwięków, którą można ustawić w przedziale od 1 do 120 minut. Najistotniejsze jest, że w naszych urządzeniach mogą jednocześnie działać dwa tryby: i detekcja ruchu, i czasowa emisja dźwięków. Takie rozwiązanie zapewnia najlepsze rezultaty.

Viano – Wasz wybór

Produkując urządzenia od lat, zawsze stawialiśmy, stawiamy i będziemy stawiać na jakość. Korzystamy z najwyższej jakości podzespołów, które gwarantują prawidłową pracę przez bardzo długi okres. Jesteśmy blisko Klientów. Wiemy, jak ważne są relacje. Częstokroć jeszcze przed zakupem doradzamy, które urządzenie najlepiej sprawdzi się na określonym terenie i w określonych warunkach. Podkreślamy, nie boimy się tego powiedzieć - zapewniamy, że skuteczne odstraszanie ptaków z nami jest możliwe. Przekonało się o tym już bardzo wielu Klientów. Wierzymy, że Państwo dołączą do tego grona. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi urządzeniami (w dobre i sprawdzone rozwiązania zawsze warto inwestować). A jeśli pojawią się jakiekolwiek pytania, zachęcamy do kontaktu. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Masz pytania?
Zadzwoń: 731 731 801