Viano
Odstraszacze samochodowe

Przenośny odstraszacz gryzoni i kun do samochodu

Samochodowe odstraszacze gryzoni stają się niezbędnym elementem wyposażenia, jeśli mieszkamy w odludnej okolicy, gdzie grasują kuny, łasice, szczury lub myszy. Te niewielkie zwierzęta potrafią bowiem wyrządzić spore szkody w naszym aucie, a coraz częściej pojawiają się także w wielkich miastach. Ogrzane wnętrze samochodu staje się atrakcyjnych schronieniem dla gryzoni, zwłaszcza w zimie przy niskich temperaturach. Samochodowy odstraszacz skutecznie zapobiega przedostawaniu się kun i innych gryzoni do wnętrza silnika, które może narazić nas na wysokie koszty jego naprawy oraz przede wszystkim niebezpieczeństwo w trakcie jazdy. Przegryziony i uszkodzony przewód hamulcowy może bowiem spowodować groźny dla naszego zdrowia i sprawności wypadek. Odstraszacz kun do samochodu nie dopuści do pogryzienia przez nie przewodów elektrycznych, hamulcowych, silnikowych, chłodniczych, klimatyzacyjnych czy do komputerów pokładowych, zapewni nam bezpieczeństwo w trakcie codziennego użytkowania samochodu i nie narazi na wysokie koszty jego naprawy.

Samochodowe odstraszacze gryzoni dostępne w naszym asortymencie to urządzenia polskiej produkcji, które swoją skutecznością przewyższają zagraniczne produkty tego typu w wyższych cenach. Samochodowy odstraszacz, który możecie Państwo zakupić w naszym sklepie jest prosty w montażu i wyposażony w oszczędny układ zasilania, co przy naładowanym akumulatorze pozwala na pracę do 5 miesięcy, bez niebezpieczeństwa wyładowania się akumulatora w czasie jego normalnej eksploatacji. Odstraszacz kun do samochodu jest przy tym bezpieczny dla zwierząt domowych jak koty i psy. Urządzenie wydaje bowiem ultradźwięki poza zakresem oddziaływania na ich zmysł słuchu. Nie ma także żadnego szkodliwego wpływu na działania urządzeń alarmowych lub innych urządzeń elektrycznych, odbiorników telewizyjnych, radiowych lub telefonów komórkowych.

W naszym asortymencie znajdują się samochodowe odstraszacze gryzoni wyposażone w buzery, moduł automatycznej zmiany częstotliwości wydawanych ultradźwięków oraz diody błyskowe. Połączenie nieprzyjemnych dla gryzoni dźwięków z mocnym światłem błyskającej diody zapewnia 100-procentową skuteczność działania odstraszaczy, dzięki czemu nasz samochód jest w pełni zabezpieczony przed ich przedostawaniem się do wnętrza silnika. Atutem urządzenia jest również nowatorskie rozwiązanie, jakie trudno znaleźć w konkurencyjnych odstraszaczach na rynku. Zastosowany w nim elektroniczny moduł pozwala na wyłączenie odstraszacza zaraz po włączeniu silnika i jego włączenie po zakończeniu jazdy i pracy samochodu, co dodatkowo przyczynia się do oszczędnego użytkowania.

Na szczególnie uparte gryzonie oferujemy także odstraszacz radarowy trzeciej generacji, wyposażone w radar, który po wykryciu najdrobniejszego ruchu pod maską uruchamia serię silnych, stroboskopowych błysków przepłaszających skutecznie każdego szkodnika. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą dostępnych w naszym sklepie odstraszaczy na gryzonie i wybrania modelu, które idealnie spełni Państwa zapotrzebowanie.

Masz pytania?
Zadzwoń: 731 731 801